Spektakl Aż Kobieta – kolejna odsłona 9 kwietnia 2019

Sama nie wierzę, że to się dzieje…♥

Odkąd skończyłam choreografię sceniczną marzyłam o stworzeniu swojego autorskiego spektaklu tanecznego. Przez lata nic mnie nie inspirowało. Rok za rokiem realizacja stawała się coraz bardziej odległa, a wiara w siebie malała. Miałam nadzieję, że swoje marzenie zrealizuję do trzydziestych urodzin.

Teraz sądzę, że temat czekał po prostu na odpowiedni czas i musiałam do niego dojrzeć. Moją inspiracją stały się kobiety. Moje i ich doświadczenia, radości i problemy. Postanowiłam opowiedzieć o tym jakie są, co siedzi w ich głowach, co je przytłacza. Napisałam scenariusz (który zmieniałam z czterdzieści razy, a jeden cały wyrzuciłam do kosza), dobrałam muzykę, zaprosiłam do projektu cudowne tancerki, które miejscami współtworzyły ze mną choreografię i wyreżyserowałam spektakl.

Stworzyłam wszystko od zera, wspierając się cudownymi, stojącymi za mną murem, ludźmi. Dziękuję wam za to! Bez was nie dałabym rady.

Marta Molska

Kobieta podąża za podświadomie wytworzonym ideałem swojego życia i siebie samej. Jej życie jest wciąż zestawiane ze sztucznie wykreowanym i przefiltrowanym przez media społecznościowe obrazem rzeczywistości. Chce stać się idealna w każdej sferze swojego życia, zapominając o tym, że mimo jej aspiracji, doba wciąż ma jedynie 24 godziny.

 Spektakl przedstawia różne kobiety na różnych etapach życia. Każda jest inna, lecz wszystkie zamknięte są w definiowanych przez społeczeństwo schematach. Z różnym skutkiem próbują pokonać problemy spotykane na swojej drodze. Dzielą je priorytety i potrzeby. Oddziałujący na nie świat i ludzie zdają się stać w miejscu, podczas gdy one nieustannie się zmieniają. Łączy je jeden cel — być szczęśliwą.

 

Tancerki

 

Marta Molska


pracoholiczka, rozwódka, córka, siostra, biznesmenka, człowiek sztuki

“Nie musisz być idealna. Nadal jesteś AŻ Kobietą.”

 

 


Aleksandra Nitupska

 

narzeczona, córka, tancerka, przyjaciółka, inżynier, instruktor 

“Kochaj ale pamiętaj o tym, by być niezależna i silna.”

 

 

Monika Radziszewska 

 

córka, dziewczyna, psycholog, tancerka, wnuczka, psiara

Idź drogą, którą sama sobie wyznaczyłaś

 

 

Paulina Wróblewska  

 


matka, żona, córka, artystka, inżynier, sąsiadka

Bądź taką kobietą z  jaką chciałabyś się zaprzyjaźnić.”

 


Edyta Szachniewicz

 

partnerka, córka, studentka prawa, przyjaciółka, nauczycielka, dusza

“Śmiej się każdego dnia, niech Twój uśmiech będzie Twoją najpiękniejszą ozdobą oraz najgroźniejszą bronią na wszystkich tych, którzy czekają tylko na Twoje niepowodzenie.”


Marta Lewoc 

 

singielka, przyszła lekarka, filantropka, biegaczka, podróżniczka, córka

Jesteś piękna bez względu na wszystko

 

 

 

W życiu najtrudniejsze są decyzje, które każą nam z czegoś zrezygnować. Decyzje, które mogą uczynić nas szczęśliwe, albo unieszczęśliwić na zawsze.

spektaklażkobieta.pl

kontakt: marta.molska@doitcrew.pl

 


Marta Molska

Marta Molska

Współzałożyciel i współwłaściciel Agencji Marketingowej DO IT Crew sp. z o.o. i Dyrektor MDK. Pomysłodawca Stowarzyszenia Freeway, eventu Street Noise i portalu Aż Kobieta. Członkini PSWF Klubu Kobiet Biznesu i Izby Przemysłowo-Handlowej w Białymstoku.

 

You may like