Street Noise 2019 – konferencja prasowa

Za nami konferencja prasowa czwartej edycji Street Noise w Białymstoku, która odbędzie się w 18 – 19 maja 2019 roku w klubie Black Diamond.

Do tanecznego świata wprowadził nas występ dwóch utalentowanych grup z What’s up Studio, które do pokazu przygotowane zostały przez Piotra Omelianiuka, Karola Poleckiego oraz Edytę Szachniewicz. Pokazali oni, że nie przez przypadek Białystok nazywany jest stolicą tańca.

Konferencję rozpoczęła Marta Molska.

  • Robimy miejsce i możliwość, aby ta młodzież mogła tańczyć, rozwijać się, być razem z nami i się wspierać.

W konferencji wzięli również udział Prezydent miasta Białystok Rafał Rudnicki i Wiceprezes Podlaskiego Stowarzyszenia Właścicielek Firm Klub Kobiet Biznesu Pani Helena Milewska-Cieślewicz.

  • My jako miasto Białystok jesteśmy od tego, żeby wspierać tego typu przedsięwzięcia, bo zawsze zależy nam na tym, żeby pomagać tym którzy robią coś fajnego, atrakcyjnego, są w coś zaangażowani – powiedział prezydent Rafał Rudnicki.

Street noise w tym roku wspiera nie tylko młode talenty, ale także stawia na starsze pokolenie. Wygrany w kategorii Showcase Emeryt wybierze dowolną fundację na której konto przelane zostaną wspólnie zebrane podczas zawodów pieniądze.

Podczas konferencji niejednokrotnie można było usłyszeć o niesamowitej i niepowtarzalnej atmosferze panującej podczas Street Noise.

Do zobaczenia 18 i 19 maja 2019 r. w klubie Black Diamond ul. Piękna 2.


Marta Molska

Marta Molska

Współzałożyciel i współwłaściciel Agencji Marketingowej DO IT Crew sp. z o.o. i Dyrektor MDK. Pomysłodawca Stowarzyszenia Freeway, eventu Street Noise i portalu Aż Kobieta. Członkini PSWF Klubu Kobiet Biznesu i Izby Przemysłowo-Handlowej w Białymstoku.

 

 

You may like